Rękawice Ziener a komfort i wygoda

01/30/2021

Zjazdy na nartach to sport, który pokochały miliony osób na całym świecie. Aby białe szaleństwo było zawsze komfortowe i przyjemne warto wyposażyć się w odpowiednią odzież. Dla tych narciarzy, którzy nie chcą narzekać na zmarznięte dłonie dedykowane są wysokiej jakości rękawice Ziener.

Ziener – kilka słów o historii tej marki

Historia tej marki sięga ubiegłego stulecia. W 1946 roku nijaki Franz Ziener mieszkający w Górnej Bawarii rozpoczął w swym skromnym warsztacie produkcję rękawiczek. Początkowo firma liczyła tylko trzech pracowników, a produkowane rękawiczki były dedykowane przede wszystkim do użytku codziennego.

Nieco później, bo w 1952 roku, zgodnie z sugestiami narciarza Mirla Buchnera z Garmisch-Partenkirchen ostały uszyte pierwsze rękawiczki narciarskie. Bardzo szybko zyskały one ogromną popularność, a dziś są noszone przez wielu znanych i cenionych sportowców na całym świecie.
Obecnie te niezawodne oraz wysokiej jakości rękawiczki są projektowane w siedzibie firmy w Obergammerau.

Rękawiczki Zienner – idealny produkt dla wymagających klientów

W 2013 roku miało miejsce odświeżenie wizerunku marki Ziener. Wówczas to powstało nowe logo, a produkowane rękawiczki stały nie tylko jeszcze bardziej oryginalne, lecz także bardzo kolorowe i ciepłe.

Dziś ta znana i ceniona na całym marka kładzie ogromny nie tylko na zróżnicowanie oferty rękawic, lecz także na komfort użytkowania.
Każdy miłośnik aktywności górskich ma do wyboru niezliczoną ilość modeli, w bardzo atrakcyjnej cenie: https://www.krakowsport.pl/pol_m_Odziez-zimowa_Rekawice_Rekawice-Ziener-888.html

Poszczególne kolekcje są dedykowane nie tylko dla narciarzy skiturowych, lecz także dla osób pasjonujących się we wspinaczkach górskich.

Marka ta potrafi wciąż zaskoczyć niejednego miłośnika narciarstwa. Mając na dłoniach takie rękawiczka żaden narciarz nigdy nie narzeka na wilgoć oraz chłód.