Aktywność fizyczna w parze z wygodą

03/13/2021

Fani spędzania aktywnego wypoczynku szukają wiele akcesoriów, a także odzieży, które mają za zadanie pomagać w osiąganiu celów, a także ochraniać przed różnymi czynnikami atmosferycznymi.

Odzież McKinley została stworzona dla sympatyków spędzania swojego wolnego czasu na świeżym powietrzu, np. przy sportach ekstremalnych. Nazwa marki pochodzi od najwyższego szczytu w Ameryce Północnej.  Wyjście na sam szczyt jest trudne i niebezpieczne, więc bez odpowiedniego sprzętu jego zdobycie jest wręcz niemożliwe. McKinley zajmuje się produkcją akcesoriów, a także odzieży, które mają pomóc w różnego rodzaju wyprawach. 

Odzież McKinley charakteryzuje się przede wszystkim ogromnym komfortem oraz bezpieczeństwem w trakcie wykonywania aktywności fizycznych, sportów outdoorowych (np. nordic walking, trekking). Ponadto posiada kilka funkcji, których zadaniem jest zwiększenie możliwości użytkownika.

Funkcja Aquabase chroni przed przemakaniem oraz uporczywym wiatrem. Aquamax pozwala na utrzymanie odpowiedniego klimatu dla skóry, co jest bardzo istotne i również chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Ventmax to funkcja, która pozwala oddychać Twojej skórze oraz najważniejsza Dry Plus-ułatwiająca sprawne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. 

W przypadku osób, które lubią aktywny sposób wypoczynków, uprawiając sporty outdoorowe marka McKinley jest jedną z najchętniej wybieranych. Dzięki odzieży McKinley potencjalny użytkownik dostaje gwarancję długotrwałej eksploatacji produktów, ponieważ charakteryzują się również bardzo wysoką jakością materiałów, z których jest ona wykonana. 

Odzież McKinley dostępna w tym miejscu.