rower liv

Rowery stworzone dla kobiet – rower liv

08/20/2023

Jazda na rowerze przynosi kobietom wiele ważnych korzyści, zarówno jako środek transportu, jak i jako sport. Od elektrycznych rowerów górskich, aż po miejskie rowery składane, od zwykłych wycieczek na rowerze po długodystansowe wędrówki górskie – istnieje nieograniczona ilość sposobów korzystania z roweru i cieszenia się z jazdy.

Czemu warto regularnie jeździć na rowerze

Jazda na rowerze poprawia pracę układu krążenia poprzez zwiększenie pojemności płuc i spalanie tłuszczu w całym organizmie, obniżenie poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, a tym samym poprawę krążenia.

pozPozwalawala również wzmocnić mięśnie nóg i pośladków. Odpowiedzialna jest również za redukcję cellulitu poprzez stymulację płynów i tłuszczu zmagazynowanego w kończynach dolnych.

Regularna jazda na rowerze pomaga utrzymać prawidłową wagę i schudnąć. Jazda na rowerze to idealny sport dla osób z nadwagą i otyłością, ponieważ nie obciąża kolan, bioder i kostek.

rower liv

Marka rowerów Liv

Submarka Liv należy do jednej z największych firm rowerowych na świecie, Giant. Marka ta powstała, aby dostarczać najlepsze rowery, odzież oraz akcesoria rowerowe specjalnie dla kobiet. To nowatorskie podejście do rynku sprzedaży rowerów okazało się strzałem w dziesiątkę. To właśnie dzięki temu kolarstwo stało się dla kobiet bliższe jak nigdy dotąd. Giant służy kobietom od bardzo dawna, ale dopiero wyodrębniona marka Liv znacznie poprawiła obsługę klienta i dziś jest ona na bardzo wysokim poziomie. Obecnie markę Liv można spotkać na całym świecie, a marka Liv oferuje szeroki wybór rowerów: od górskich po rowery miejskie, szosowe i trekkingowe. Marka podpisała niedawno pierwszą umowę z utalentowanymi kolarkami. Najlepszym tego przykładem jest kontrakt z mistrzynią świata Marianne Vos, którą rower Liv doprowadził do wielu zwycięstw na najważniejszych wyścigach kolarskich.