Transport roweru – bagażniki rowerowe Thule

04/02/2022

Wybierając się w podróż samochodem nie trzeba porzucać myśli o swoich rowerach. Można w łatwy i przyjemny sposób transportować nasze jednoślady wykorzystując bagażniki rowerowe Thule. Pozwalają one cieszyć się sprzętem w nowym otoczeniu podczas różnych wyjazdów.

Nie musimy martwić się również wtedy, że nie znajdziemy odpowiedniego sprzętu do wypożyczenia oraz ile za to zapłacimy.

Dla kogo są bagażniki rowerowe Thule?

Bez wątpienia jest to rzecz, którą pokochają wszyscy miłośnicy rowerów. Z nim można zabrać swój rower praktycznie wszędzie. Przydaje się również na regularne wyjazdy poza miasto. Pozwala podjechać samochodem do puszczy, lasu lub innego miejsca w naszej okolicy, które sprzyja rowerzystom, a następnie cieszyć się jazdą rowerem w takim miejscu.

Unikamy wtedy potencjalnie ruchliwych dróg, dzięki czemu rośnie nasze bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy. Jest to szczególnie ważne, gdy mamy małe dzieci i boimy się o nie. Miejsce oferowane przez bagażnik bez problemu pomieści więcej niż jeden rower. Umożliwia to wycieczkę rowerową całej rodzinie.

Jak montowane są bagażniki rowerowe Thule?

W zależności od danego modelu bagażniki rowerowe Thule https://www.krakowsport.pl/pol_m_Rowery_Bagazniki-rowerowe-THULE-710.html montowane są na różne sposoby. Bagażnik może być zamontowany na dach samochodu, gdzie zmieszczą się bez problemu dwa rowery. Popularniejszym ostatnio rozwiązaniem jest montowanie go na kulę haka holowniczego. To rozwiązanie jest niezwykle proste w montażu i efektywne.

Pasuje również do każdego rodzaju samochodu. Nie trzeba martwić się uporczywym montażem, wykonywać dodatkowych pomiarów lub też odwiedzać specjalnie mechanika. Jest to więc proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie.

Pozwala na transport 3 rowerów jednocześnie, gdzie ich waga łączna może sięgać nawet 60 kilogramów. Tą liczbę można jeszcze zwiększyć stosując specjalną dostawkę, która umożliwia transport dodatkowego roweru.