Buty scarpa cenione za walory użytkowe

08/07/2021

Buty scarpa wyróżniają się niezwykłą trwałością, odpornością oraz funkcjonalnością. Nadają się one do wspinaczki oraz pieszych wycieczek górskich. Występują one w szerokim wachlarzu kolorystycznym, w różnego rodzaju modelach damskich i męskich. Zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu stopa jest na bieżąco wentylowana i się nie poci. W zależności od modelu, mogą one sięgać cholewką przed linię kostek lub za nią.

Turystyczne buty włoskiego producenta

Turystyczne buty od renomowanego, włoskiego producenta posiadają wzmocnienie palców i pięty. Dzięki temu, w sposób znaczący zminimalizowane jest ryzyko kontuzji. Zaprojektowane są one w oparciu o nieprzepuszczalną membranę, która chroni stopy od wody. Buty są całkowicie wodoodporne, zatem można je nałożyć nawet podczas dużej ulewy. W tego typu obuwiu, znajduje się podeszwa, która wykonana jest z porządnych mieszanek gum. Zapewnia ona świetną przyczepność nawet na śliskiej powierzchni. Protektorowa podeszwa zapewnia sportową wygodę w każdych warunkach. Scarpa buty posiadają także ergonomiczną wkładkę, która wspiera łuk stopy i doskonale stabilizuje ona piętę – więcej produktów tutaj – https://polarsport.pl/scarpa.html

Buty scarpa do wspinaczki, które mają doskonałą przyczepność

Wspinaczkowe obuwie zapewnia doskonałe podparcie na całej długości stopy i niesamowitą wygodę podczas chodzenia. Zaprojektowane jest ono z wytrzymałych i porządnych materiałów, które są wysoce odporne na kontakt ze skałą. Ponadto, charakteryzuje je doskonała przyczepność do podłoża. Obuwie to ma bardzo twardą podeszwę, która świetnie izoluję stopę od podłoża. Dodatkowo, są one elastyczne i funkcjonalne, pozwalają one na swobodne manewrowanie stopą, co stanowi duży walor. Wyściółka zaprojektowana jest z mikrofibry. Tego typu obuwie można nabyć dla osób początkujących, zaawansowanych oraz średniozaawansowanych.