Leki kije narciarskie trigger skark 2.0 – dlaczego są najlepsze?

11/15/2021

Przedsiębiorstwo z Niemiec Leki, jest światowym liderem w produkowaniu kijków do nordic walking, trekkingu, biegów trailowych oraz górskich, skituringu, narciarstwa zjazdowego, czy też do narciarstwa biegowego. Przewaga tejże firmy, polega przede wszystkim na zastosowanych rozwiązaniach i wysokiej jakości użytych materiałach do ich produkcji. Kije leki, produkowane są od 1948 roku. W poniższym artykule, postaramy się omówić leki kije narciarskie trigger skark 2.0.

Kijki leki trigger skark 2.0 

Kijki leki trigger skark 2.0, mają najszybszy system do wypinania, który stosuje się w wyczynowym sporcie.

Tego rodzaju system do wypinania kijów, spotkać można nie tylko w kijach do nordic walking, do narciarstwa biegowego, jak również w kijach zjazdowych. Dlaczego warto używać kijków z tym systemem? 

  • są niezawodne i uodpornione na zniszczenia, 
  • pasek jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, dobrany odpowiednio do kształtu naszych dłoni. Stosuje się dwa różne rozmiary pasków, a mianowicie S-M-L, jak i M-L-XL. Ten ostatni, przeznaczony jest dla naprawdę sporych dłoni,
  • możemy zrezygnować w ogóle z paska użytego w kijku i zastąpić go za pomocą rękawiczki wyposażonej w pentelkę służącą do zaczepienia kijków do rąk. Możemy dobrać kilka typów dostępnych w sprzedaży rękawiczek: zimową z grubymi palcami, wiosenno-jesienno z dłuższymi palcami, jak i letnią z krótkimi palcami. Ciekawe rozwiązanie, stanową rękawiczki z systemem BOA do regulowania stopnia zacieśnienia się rękawicy.